Reálne príbehy používateľov prípravku TendoVis

Všetky príbehy nám boli zaslané od používateľov prípravku TendoVis

Pani Mária, 64 rokov, Praha

Mám 64 rokov a rada chodím po horách. V posledných rokoch ma však pri chôdzi, predovšetkým z kopca, pobolievalo ľavé koleno. Vzhľadom na to, že obe moje tohtoročné dovolenky som opäť plánovala stráviť chodením po horách (Dolomity, Pyreneje) a chcela som ich prežiť bezbolestne, nechala som si do ľavého kolena aplikovať RenehaVis injekciu. Vôbec to nebolelo. Bola som trochu skeptická, ale aj napriek tomu som to skúsila. Výsledok sa dostavil veľmi rýchlo. Prvú dovolenku som strávila v Dolomitoch na štyroch túrach. Tri boli iba s nižším prevýšením, štvrtá, ktorá sa uskutočnila v Dolomitoch, bola 7-hodinová s celkovým prevýšením 1 450 metrov. Po túre ma ďalšie dva dni poriadne boleli lýtka, ale o kolenách som nevedela. Druhá dovolenka sa odohrala vo Vysokých Pyrenejach, kde sa uskutočnilo celkovo šesť túr s prevýšením 500 až 600 metrov. Musím potvrdiť, že koleno ma znovu nezradilo a všetko som absolvovala bez bolestí. S pokojným svedomím môžem aplikáciu odporučiť. Výsledok je cítiť naozaj skoro.

Pán Karol K., 52 rokov, Humenné

Dlhodobo som trpel veľkými bolesťami kolena, bolesť ma obmedzovala predovšetkým pri pohybe. Užíval som lieky proti bolesti, niekedy aj každý deň. Možnosť liečby RenehaVisom mi ponúkol môj odborný lekár. Vzhľadom na stav OA môjho kolena mi doporučil aplikáciu dvoch injekcií. Po aplikácii prvej injekcie som pocítil výraznú úľavu od bolesti a po aplikácii druhej injekcie som sa mohol viac a bezbolestne pohybovať. RenehaVis mi lekár aplikoval pred rokom. Neberiem lieky na bolesti a nie som obmedzovaný v pohybe.

Pán Josef K., 42 rokov, Bratislava

Som rekreačný športovec a rád hrám hlavne volejbal, čo mi v mojom veku spôsobovalo veľkú bolesť v kolenách. Dlho som to riešil pomocou rôznych liekov na bolesť, a potom som si dal na odporúčanie kamaráta v januári tohto roka pichnúť do kolena dve injekcie RenehaVisu. Teraz sa po športe cítim skvele, normálne vyjdem hore a zídem dole schodmi bez bolesti. Bol som nadmieru prekvapený rýchlosťou, akou RenehaVis zabral.

Potrebujete poradiť? Naši experti sú vám plne k dispozícii každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 na čísle +421 911 298 325

Pani Milena B., 48 rokov, Liptovský Mikuláš

V detstve som aktívne športovala, dodnes sa venujem športu rekreačne. Vzhľadom na vysokú záťaž som v 20 rokoch začala trpieť bolesťami kĺbov. Pred tromi rokmi mi môj lekár odporučil novinku – RenehaVis. Dovtedy som vyskúšala veľa iných prípravkov. Tento však prekonal moje očakávania. Úľava nastala takmer okamžite a do ordinácie som sa vrátila až po roku. Ak chcete športovať, môžem RenehaVis len odporučiť.

Pán Petr Z., 51 rokov, Trenčianské Teplice

Som inštalatér, pri práci stále kľačím. Nemám veľa času navštevovať lekárov. Bolesť v kolenách ma však donútila ísť k ortopédovi. Po vyšetrení som sa dozvedel, že mám artrózu II. až III. stupňa a budem musieť podstúpiť operáciu. Môj ortopéd mi ponúkol možnosť oddialenia operácie tým, že mi pichne nejakú novú formu injekcie – RenehaVis. Dosiaľ som s ničím podobným nemal skúsenosť, ale veril som mu a dobre som urobil. Už štvrtý mesiac mi je lepšie, dokonca som bol lyžovať v Alpách. Hádam tú operáciu tak skoro nebudem potrebovať.