Ďalšie produkty

RenenaVis | Prostriedok na modernú liečbu všetkých stupňov artrózy kolenného kĺbsportvis

RenehaVis je inovatívny produkt na liečbu osteoartrózy kolenného kĺbu. RenehaVis je jediný prostriedok na svete, ktorý obsahuje dve formy kyseliny hyalurónovej (HA) s rôznou veľkosťou a koncentráciou na aplikáciu do kolenného kĺbu injekčne. Iba prítomnosť oboch foriem tejto kyseliny zaistí o najbližšie priblíženie sa účinku telu vlastnej kyseliny hyalurónovej, ktorá sa za normálnych podmienok produkuje v zdravom kĺbe.

SportVis | Prostriedok vyvinutý na podporu hojenia mäkkých väzivových tkanívsportvis-300x107

SportVis™ obsahuje biokompatibilnú kyselinu hyalurónovú s vysokou čistotou určenú na aplikáciu do oblastí s poškodenými mäkkými väzivovými tkanivami* = STABHA™ (Soft Tissue Adapted Biocompatible HyaluronicAcid) * teda na aplikáciu mimo kĺbovej dutiny. Injekčné prostriedky s obsahom kyseliny hyalurónovej sú v úplnej väčšine určené na aplikáciu dovnútra kĺbu a na ošetrenie poškodených tkanív v okolí kĺbov sú nevhodné!

Trud | Nová možnosť liečby ulceróznej kolitídy (UC)trud-300x107

Trud obsahuje dva typy kyseliny hyalurónovej (HA) určenej na lokálnu liečbu a poskytuje úľavu a podporuje hojenie sliznice čreva, regeneráciu buniek a redukuje zápal.

GAF™ | Symptomatická liečba ochorenia konečníkatrud-300x107

Inovatívny zdravotnícky prostriedok využíva vlastnosti kyseliny hyalurónovej (HA) a mikronizovaného metalického striebra (MMS) na liečbu príznakov pri hemoroidoch, análnych fisúrach a iných zápaloch sliznice a kože v oblasti konečníka.

ReferencieOd užívateľov produktu TendoVis